Sauna rent Tallinnas

Tagasi avalehele

Hea poissmeestepeo, sünnipäeva või firmaürituse osaks on eestlastel ikka olnud saun. Pakume oma üritustele mobiilseid saunasi, kus peale üritust meeldiva leili võtta ja sakki timmida. Sauna rent Tallinnas

Et meie saunatamise kohavalikud ei piirduks vaid kõvakattega teedel, on saunad ka maastikusuutlikud. Suutlikkuse suurendamiseks on Gurki autotehas paigaldanud ka vintsi ning kui sellest ikka väheks jääb, siis on meil abiks võtta Ural või roomik.

Meie saunade valikus on GAZ-66 leili- ja eesruumiga. Leiliruumi mahub korraga 4 inimest, aga hea tahtmise juures pressib ka rohkem. Vett on 200 liitrit külma ja 60 liitrit sooja. Suurt luksust pole – pesemine käib askeetlikult kausis, aga leil on see-eest hea!

Suurema seltskonna jaoks on meil haagis ZIL. See on suur nagu rahvamaja ning korraga mahutab leilitama 16-20 saunahuvilist. Leil on rahulik, aga väga pikk.

Talvisel ajal pakume sisetingimustes sauna siinsamas Laagris. Leiliruum mahutab 8-10 inimest.  Kohe leiliruumi kõrval on suur bassein 5×10 meetrit, kuhu saab pärast kuuma leili sisse hüpata. Lisaks ka veel mullivann ja puhkeruum nahkdiivanitega. Lisaks ka väike eesruum kaminaga kui seltskonnas peaks suitsetajaid olema. Terve kompleks mahutab vabalt 30 inimest või pisut rohkemgi. Kohale viime peale üritust ise. Saunaõlled ja muud joogid/snäkid võite vabalt ise kaasa võtta või meilt ette tellida.

Hinnakiri Sauna rent Tallinnas

Mobiilsed saunad:

 50,- tund (hinnas vesi, küte ja kohaletoomine oma üritusele)*

* Miinimum tellimusaeg 2 tundi, alla selle pole mõtet jändama hakata.

Saunatame üldiselt oma ürituste raames ja ei viitsi Laagrist mõneks tunniks kuhugi väljasõidule minema hakata, kuid õige summa eest kannatab mõelda.

P.S meie saunad saab ümber kohandada mõne minutiga ööbimiskohaks.

 

Sisesaun:

50,- tund (hinnas saunakompleks ja transfeer ürituselt sauna)

* Miinimum tellimusaeg 2 tundi

 

Mobiilsed saunad

Sisesaun: