Soovite märulifilmidest tulirelvi päriselus proovida? Lasketiir pakub teile selleks ainulaadset võimalust.

Tagasi avalehele

Teil on tulemas sünnipäev, poissmeestepidu või soovite korraldada meeledejäävat firmüritust? Kui soovite kogeda midagi tõeliselt närvikõditavat, siis soovitame võtta selleks laskmise tõelistest tulirelvadest.  Meie koostööpartner on Eesti ja ühtlasi ka Euroopa suurima relvavalikuga lasketiir Tallinnas – Taktikalise Laskmise Keskus

Laskjal ei pea olema relvaluba, küll aga on relvaloata laskjal kohustus kasutada instruktori juhendamist. Tiiru tulles peab kaasas olema isikut tõendav dokument.

Lasketiir on meiega koostöös pannud kokku 3 erineva hinnaklassiga paketti, milles on nii väiksema kui suurema kaliibriga relvasid. Paketid sisaldavad ka transfeeri Tallinna piires teiega kokkulepitud asukohast lasketiiru ja tagasi! Kui siiski soovite ise kohale minna, arvestame miinus 5€ per nägu paketi maksumusest.

sünnipäev

Eripakkumine!

lasketiir

 

1. pakett Basic

45,- / inimene
(grupi suurus alates 6 inimest,  kui on vähem inimesi, peate maksma 6 inimese hinna
)

Pakett sisaldab 4 põhilist kuid väga erinevat tulirelva, mis on ühtlasi kõige populaarsemad relvad, mida lasketiirus käies tulistatakse.

Lisa boonus sünnipäevalapsele või poissmehele: saab tulistada terve salve AK-47 kalashnikovist  (kliki siia, et vaadata You Tube videot) ja 1 lasu Deasert Ealge käsirelvast (kliki siia, et vaadata You Tube videot)

Loe edasi.

 

Galerii


2. pakett “Külm Sõda”

55,- / inimene
(
grupi suurus alates 6 inimest,  kui on vähem inimesi, peate maksma 6 inimese hinna)

Pakett sisaldab 7 kõige legendaarsemat tulirelva “Külma sõja” aegadest, mida kasutasid Nõukogude Venemaa ja USA.

Lisa boonus sünnipäevalapsele või poissmehele: saab tulistada terve salve AK-47 kalashnikovist  (kliki siia, et vaadata You Tube videot) ja 1 lasu Deasert Ealge käsirelvast (kliki siia, et vaadata You Tube videot)

Loe edasi.

 

Galerii


3. pakett Spetsialist

65,- / inimene
(
grupi suurus alates 6 inimest,  kui on vähem inimesi, peate maksma 6 inimese hinna)

Pakett sisaldab 6 erinevat tulirelva, mis olid KGB ning Holliwoody spioonide ja maffia lemmik relvad.

Lisa boonus sünnipäevalapsele või poissmehele: saab tulistada terve salve AK-47 kalashnikovist  (kliki siia, et vaadata You Tube videot) ja 1 lasu Magnum käsirelvast

 

Loe edasi.

 

Galerii