Õhtused tegevused

Tagasi avalehele

Ülim Poissmeeste Õhtu Tallinnas

poissmeeste õhtu tallinnas

Töötame koos AfterDarkiga ühel lihtsal põhjusel: NAD ON AINUKE FIRMA, kes on mõelnud sellele, et Sinu poissmeeste õhtu Tallinnas  sisaldaks kohutavalt ägedat õhtust/öist programmi. Teist sellist turul ei leidu! Usaldage meid, kui plaanite pidutseda nagu homset poleks, siis on see teie poissmeestepeoks KOHUSTUSLIK!

Neil on teile planeeritud hullumeelne õhtu tonnides tegevustega. Kui tahate oma Tallinna poissmeeste õhtu ajal korralikult pidu panna ja kogeda poissmeestepidu nii nagu see olema peaks, siis tšekkige nende pakkumist!

Mitte ainult ei saa te pidutseda oma privaatklubis, vaid teid viiakse ka kõige hullumeelsemale VIP PEORALLILE, mida inimkond eales näinud on! NB! Peoralli saate valida AINULT koos Põhiürituse broneerimisega!

 

MIDA SUUREM GRUPP SEDA ODAVAM

 

Nende üritus on fikseeritud tasuga ja seetõttu tuleb hind inimese kohta seda väiksem, mida suurem on teie grupp. Peigmees saab lõustapildi, teie kõik saate T-särgid, teid söödetakse, joodetakse ja neil on õhtu jooksul üliäge meelelahutusprogramm. Kui nende ürituse broneerite, ei pea te hetkeski muretsema, mida õhtul teha, kuna nemad hoolitsevad kõige eest ja natuke lisakski!

Mitte kõik ei tea, kuidas poissmeestepeo korraldamine käib ning kuidas peoõhtut planeerida ja mõne grupi jaoks on see korralik murekoht. AfterDarkiga ei pea te millegi pärast muretsema, jäta kõik poissmeeste õhtu ülesanded nende hooleks! Neil on olemas kõik väljakutsed, vembud ja kõik muu. Pole vaja eraldi külastada baare, öö- või stripiklubisid – nende üritus katab kõik ja palju muudki, kui broneerite nende poissmeeste õhtu paketi ehk Põhiürituse koos VIP Peoralliga.

Nende üritust viivad läbi seksikad AfterDark tüdrukud ja hinna sisse kuulub tonnides kraami nagu söök, joogid, õlled, erishowd, sületantsud, hullumeelsed shotimängud nende eritellimusel valmistatud shotirattaga ja palju-palju muud.

Nemad tagavad, et kõikide osalejate eest hoolitsetakse, aga loomulikult saab peigmees natuke lisahellitusi nagu ägedad kingitused, piiramatult tasuta õllesid, ägeda lõustapildi, privaattantsu, jne.

poissmeeste õhtu tallinnas

BOONUS NOORPAARILE

 

Lisaks pakuvad nad BOONUST – üks viiest broneeringu teinud grupist võidab noorpaarile täielikult makstud ROMANTILISE ÖÖ 3-käigulise õhtusöögiga! Mis saab veel ägedam olla?!

Neil on eritellimusel valmistatud shotiratas, kus kõik shotid kaasavad AfterDark tüdrukuid, aga olge hoiatatud – need ei ole tavalised shotid…

Et asja veel põnevamaks teha, on rattal shotisektsioon nimega „Üllatus“ – me ei ütle, mida see endast kujutab, aga võime vihjata, et iga kord kui sinna satute, siis valite ise oma saatuse 10 kaardi seast…

Iga osaleja, kes shoti võtab, saab endale ka shotimärgi 🙂

poissmeeste õhtu tallinnas

MIS ON PÕHIÜRITUSE SEES

- 2 AfterDark-tüdrukud
- Poissmeeste-show
- Privaattants peigmehele*
- AfterDark-tüdrukute show
- Sületants kõigile külalistele
- Kingitused peigmehele
- Postitantsushow
- Keelt alla viivad võileivad
- Kohv, tee ja mahl
- Privaatklubi (jah, terve klubi on teie päralt)
- 1 tervitusjook igale külalisele
- Piiramatult õlut peigmehele
- Tqila T-särgid kõigile
- 2 ringi õllesid kõigile külalistele
- 6 keerutust shotirattal**
- Shotimärgid iga shotiga
- Politsei lõustapilt peigmehest
- Takso fotostuudiost klubisse
- Baar professionaalse baarmeniga

MIS ON VIP PEORALLI SEES

- AfterDark giidiga peoralli
- 2-3 baari
- Tervitusshotid igas baaris
- VIP laud ööklubis (pudeliteenindus hinna sees)*
- Kotitäis suus sulavaid võileibu
- 1 õlu igale osalejale
- Joomismängud
- Väljakutsed
- Karaoke
- VIP laud 2 stripiklubis
- 1 pudel šampust igas stripiklubis**
- 1 privaattants stripiklubis
- Üllatused

 

*Privaatne VIP sissepääs, eskort lauani ja sinu valikul 1L kanget alkoholi – džinn, viin, rumm, vms ja 2L pikendust

**Ralli hinda kuulub kokku 2 pudelit šampust

 

Peale aktiivselt päeva motor paintballis või romurallis kulub ära üks eriti vinge poissmeeste õhtu Tallinnas ja seda Afterdarki meeletu programm teile võimaldab!