KUI TE SOOVITE TEHA MIDAGI TOTAALSELT HULLUMEELSET, SIIS ROMURALLI ON TEIE JAOKS ÕIGE VALIK. SEE AKTIVITEET ON TÄIS ADRENALIINI JA ME EI KUJUTA ETTE, ET KEEGI EI PEAKS PÄRAST SELLIST KOGEMUST RAHULE JÄÄMA.

Tagasi avalehele

Romuralli toimub kinnisel territooriumil Laagris, Harjumaal. Rada on üles ehitatud selliselt, et pole võimalik saavutada ohtlikku kiirust. Üritusel on abiks hea remonditiim, kes "elustab" masinaid võimaluste piires. Me ei suuda teha imesid, nt vahetada käigukasti vms. Üritus kestab seni, kuni kõik autod on puruks sõidetud. Pärast seda lähevad autod vanaraua kokkuostupunkti, neid ei kasutata teist korda.

Valides oma firmapeole, poissmeestepeole või sünnipäeva tähistamiseks romuralli võite kindlad olla, et te ei pea pettuma! Meil on üle 15 aasta kogemusi selle korraldamisel.

- vajalik on minimaalne sõiduoskus;
- autodel on eemaldatud turvapadjad, tuled ja liigne kütus;

Romuralli hinnakiri

- 300,- auto

Hind sisaldab:

- romuralliks ette valmistatud auto
- turvavarustus (kiiver)
- raja rent
- instruktaaž ja ohutusnõuded
- joogid (õlu, siider, vesi vms.)

Minimaalne autode arv on 4 autot ja autode koguse võiks arvestada 3 inimest ühe auto kohta. Anname omalt poolt ühe auto boonuseks juurde!

 

Tellige T-34 tank pärast üritust autosid purustama!

Lisage oma üritusele veel väärtust, et see ikka unustamatud mälestused jätaks kõikidel osalejatele! Saame kohale organiseerida T-34 tanki, mis pärast üritust kõik romuralli autod lömastab. Erakordne vaatepilt!

Hind: 1100,-

Sisaldab: tanki transport romuralli alale ja tagasi, juht ning autode purustamine tankiga

 

Kuidas romuralli toimub?

Romurallis on mitmeid raunde. Kõik osalejad saavad sõita ja rammida. Pärast igat raundi toimub juhtide ja kaassõitjate vahetus.

Romurallis ei ole ajalimiiti. Sõidate niikaua kuni autod kestavad. See kõik sõltub sõitjatest endist, kui hull rammimine käib. Meil on ka hea remonditiim, kes "elustab" autosid võimaluste piires. Lihtsad vead, nagu rattavahetus on teostatavad remondipausi ajal, kuid me ei saa teha imesid nt vahetada käigukasti vms.

Esimeses raundis sõidate niikaua kuni enamus autod on rivist väljas, seejärel teeme remondipausi umbes 10 minutit. Peale seda saate vahetada juhid ja kaasreisijad ning sõit võib jätkuda. Autodega rammitakse seni, kuni nad kestavad ning neid ei ole enam tehniliselt võimalik sõidukorda "arstida". Romuralli kestvus sõltub autode arvust ning sõidustiilist, kuid keskmiselt 2-3 tundi kokku. Pärast romurallit saadetakse auto vrakid vanametalli kokkuostu Kuusakoskisse, kus need nõuetekohaselt utiliseeritakse. Autosid ei kasutata mitu korda.

Valides oma firmapeole, poissmeestepeole või sünnipäeva tähistamiseks romuralli võite kindlad olla, et te ei pea pettuma!  Meil on üle 15 aasta kogemusi selle korraldamisel.

Võite ka enda vana autot meile pakkuda romuralliks, loe täpsemalt vanametalli kokkuostust.

Vaata infot toimunud ürituste kohta SIIT

 

Galerii