Mida teha poissmeesteõhtul ? Poissmeeste õhtu ideed.

Tagasi avalehele

Kuidas muuta poissmeeste õhtu selliseks, et oleks rohkem mäletada kui ainult rõve pohmell? Oleme paljude aastate jooksul näinud sadu poissmeestepidusid üle maailma erinevate rahvuste ja nende traditsioonidega.

Ausalt öeldes on eestlastel, mida neilt õppida. Vahel kui eestlased oma üritusi organiseerima hakkavad, jääb küll mulje nagu oleks tegemist karja otsustusvõimetute eitedega buduaari turul. Broneeritakse suure hurraaga aeg, raisatakse meie ja enda aega ja lõppkokkuvõttes tuleb välja, et siiski annuleeritakse, kuna kellelgi grupist ei sobi midagi, on mingid usulised eelarvamused vms. Meie soovitus oleks - olge rohkem ühtsemad oma plaanides, sest alati on igas seltskonnas keegi, kellele midagi ei sobi ning siis juhtubki, et suured plaanid tipnevad lõpuks niisama täisjoomisega linna peal.

Tegin natuke uurimistööd ja lugesin internetist, mida siis erinevad portaalid soovitavad poissmeeste õhtuks. Palju kumas läbi selliseid eriti "pehmeid" tegevusi a la mängige lauamänge ja minge metsa telkima. Meie arvates see hipivärk ikka ei sobi. Tuleb teha ikka midagi sellist, mis meelde jääb ja kus saab poissmeest ikka korralikult proovile panna. Meie gruppidest lõviosa moodustavad poissmeestepeod ning seetõttu me teame päris hästi, milliseid väljakutseid poissmehele esitada. Muidugi täpselt niipalju, kui poissmees kaasa läheb. Pole vaja muretseda, siiani on nad kõik ülesannetega hakkama saanud, elus-terved ja ja rõõmsad.

Meie meelest sobib poissmeestepeo meeldejäävaks muutmiseks hästi paintball või isegi motor paintball autodega , sest seda pole eestlased just palju teinud. Enamik, kellel varasem paintballi kogemus, on muidugi kuskil kesapõllul või mõnel ühiskasutataval alal seda mänginud, kuid autodega paintballi tasuks proovida. Meie poissmeeste paintballi üritused on palju teemakohasemad kui tavaline "lipp keskel" mängud.

Tihti on meil samal ajal mängimas ka mõne teise riigi poissmeesteüritus ning näiteks peate oma poissmehe vabastama teise grupi pantvangistajate käest. See läheb väga hästi peale. Meie arvates "poissmees jäneseks" on iganenud ja selle asemel on tänapäeval nii mõndagi muud pakkuda. Palju nalja saab humoorikatest kostüümidest.

poissmeeste õhtu

Kui eelarve lubab, siis mitu kraadi kõvem asi on romuralli. Saate rammida üksteist autodega ning välja elada oma emotsioonid, mida tavaliikluses paraku teha ei saa, sest autost hakkab kahju ning kellele seda jama vaja on. Romurallis on mitmeid erinevaid "rounde", saab võtta kaasreisijaid või olla pealtvaataja ning jäädvustada meeldejäävaid pilte või videosid. Lisaks kõigele peab poissmees viimase liikuva auto üle katuse keerama (täiesti ohutu värk).

Peale aktiivset paintballi üritust või romurallit sobiks kindlasti võtta poissmeeste õhtu jätkuks üks mõnus saun. Meie lähedal asub Saunapunkt või suure basseiniga retrohõnguline Maaka saun (hea odav).

Seejärel viiks poissmeeste õhtu seltskonna linna retro GAVS buss või säästlik variant TAK nr 18, mis on õhtune pidutsejate linnaviimise ekspress.

NB! Ärge korraldage poissmeesteõhtut vahetult enne pulmapäeva. Tehke see eelmisel nädalavahetusel või varemgi. "Hommikul otse pulma" sobib pigem filmidesse mitte pärisellu.

Võtke meiega ühendust ja pange kokku üks korralik poissmeeste õhtu pakett!

Galerii poissmeeste õhtu ideed