Sauna rent Tallinnas

Tagasi avalehele

Hea poissmeestepeo, sünnipäeva või firmaürituse osaks on eestlastel ikka olnud saun. Pakume oma üritustele mobiilseid saunasi, kus peale üritust meeldiva leili võtta ja sakki timmida. Lisaks teeme koostööd Saunabussi meeskonnaga ning ka seda sauna on võimalik meie kaudu tellida. Talveperioodil saadaval Nõuka-hõnguline sisesaun koos basseini ja mullivanniga. Sauna rent Tallinnas

GAZ-66 SAUN

Meie saunade valikus on GAZ-66 leili- ja eesruumiga. Leiliruumi mahub korraga 4 inimest, aga hea tahtmise juures pressib ka rohkem. Näiteks saab välisukse ukse kinni panna ning leiliruumi ukse lahti teha ning kasutada ka eesruumi leiliruumina, sel juhul mahub julgelt 10-12 inimest korraga leilitama. Suurt luksust pole – pesemine käib askeetlikult kausis, aga leil on see-eest hea!

ZIL-haagissaun

Suurema seltskonna jaoks on meil haagis ZIL. See on suur nagu rahvamaja ning korraga mahutab leilitama 16-20 saunahuvilist. Leil on rahulik, aga väga pikk.

Suurt luksust pole – pesemine käib askeetlikult kausis, aga leil on see-eest hea!

Saunas on:
– Vett on 200 liitrit külma ja 120 liitrit sooja.
– pesukausid, kulp

NB! Saunalinad-pesuvahendid endal kaasa!

Hind:

100€ / 2 tundi

(sisaldab: soe, külm vesi, kütmine, puud)

Saunatame üldiselt oma ürituste raames ja ei viitsi Laagrist mõneks tunniks kuhugi väljasõidule minema hakata, kuid õige summa eest kannatab mõelda.

Mobiilsete saunade galerii:

Sisesauna kompleks koos basseini ja mullivanniga

Talvisel ajal pakume sisetingimustes sauna siinsamas Laagris. Leiliruum mahutab 8-10 inimest.  Kohe leiliruumi kõrval on suur bassein 5×10 meetrit, kuhu saab pärast kuuma leili sisse hüpata. Lisaks ka veel mullivann ja puhkeruum nahkdiivanitega. Lisaks ka väike eesruum kaminaga kui seltskonnas peaks suitsetajaid olema. Terve kompleks mahutab vabalt 30 inimest või pisut rohkemgi. Kohale viime peale üritust ise. Saunaõlled ja muud joogid/snäkid võite vabalt ise kaasa võtta või meilt ette tellida.

Hind: 

100€ 2 tundi 

NB! Saunalinad-pesuvahendid endal kaasa.

Sisesauna galerii:

Saunabuss

Saunabuss on ainulaadne mobiilne saun Eestis, kus lisaks saunatamisele on võimalik mõnusalt aega veeta ka 16 inimest mahutavas laudadega salongis. Saunabuss on ehitatud Mercedes-Benzi reisibussist ja ümberehituse tulemust tasub lihtsalt oma silmaga näha ja kogeda.

Saunabussis on:
– puukütte kerisega leiliruum, mis mahutab kuni 8 inimest
– eesruum, kus saab riietuda
– dushiruum sooja vee ja tualetiga
– bussi esiosas asub puhkeruum 4 laua ja 16 istumiskohaga
– televiisor

Saunabussi eelised:

– paindlik asukohavalik (kaasa arvatud kesklinn)
– transfeer 16 inimesele
– sõltumatus ilmastikuoludest

NB! Saunalinad-pesuvahendid endal kaasa!

Hind:

350€ / 3 tundi

Iga järgnev tund – alates 80,00 €

Kui on soov bussiga ringi sõita, siis sõidukilomeetri hind on 1,00€/km.

Võimalik tellida suupistelaud. Pildid galeriis – 8 inimesele 150€ (suuemate seltskondade puhul küsige hinda)

Saunabussi galerii: